+90 533 654 58 05

Sosyal Medyada Biz

Hakkımızda

 

2002 yılında Küçük bir aile şirketi olarak kurulan ve günün ihtiyaç ve teknolojik yatırımlarıyla büyüyen şirketimiz, şu an Kocaeli Gebze Pelitli Organiza Sanayi Bölgesinde 7500m2 arsa üzerinde inşa edilen fabrikamız, 3500m2 kapalı alanda son teknolojik makine, araç ve teçhizatlarla hizmet vermekte olan ERAY PLASTİK, 2016 yılında plastik ambalaj sektöründe ‘Biz daha iyi nasıl üretir, daha güzel nasıl hizmet veririz?’ düşüncesiyle yola çıktı. Kurulduğu ilk günden bugüne de bağlılıkla ve kararlılıkla bu yönde hareket ediyor.

Firmamız Kocaeli ve Çevre illerde oluşan ambalaj ve tehlikesiz atıkları (Kağıt, Karton, Plastik, Pet Şişe, PP, Çuval, PE, Naylon, Cam, Ahşap, vs. ) şirketimize ait 32 Adet toplama aracıyla özenle taşımak suretiyle geri dönüşüm sistemine dahil etmekteyiz. 

Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrika ve işletmelerde oluşan geri dönüşüm atıklarını piyasa değerinde ekonomiye kazandırarak hem işletmelerin küçük ihtiyaçlarını karşılamaktayız hem de milli servetimizin çöpe gitmesini engelleyerek doğal hammadde kullanımını azaltmaktayız.

Toplama-Ayırma Tesisimizin yanı sıra plastik hammaddesi olan Granül İmalat Geri Dönüşüm Tesisimiz ile de topladığımız plastik türevi atıkları geri dönüştürerek piyasanın ihtiyacı olan hammadde üretimi yapmaktayız.

ERAY PLASTİK, daima yüksek kalite ve yüksek müşteri memnuniyetini hedeflediği gibi müşterilerine sektörde yeniliklerde sunar.